Kenzel

Zobraziť 12|24|36|48 produktov
Zobraziť filtre
 • Kenzel Missy Royal 6spd

  Dámsky retro bicykel Kenzel Missy Royal je tu pre všetky ženy, ktoré hľadajú štýlový bicykel do mesta. Vďaka krytu reťaze si teraz môžete obliecť na bicykel kľudne aj šaty. Missy je na výber v rôznych zaujímavých farebných prevedeniach. Vyberte si farbu, ktorá sa vám najviac páči.

   

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  339.00
 • Kenzel Nostalgic Ceremony 1spd

  Štýlový dizajn, ľahký hliníkový rám a kopec doplnkov, to sú hlavné prednosti bicykla Kenzel Nostalgic Ceremony. Dostupný je v piatich krásnych farebných kombináciách a dvoch veľkostiach kolies 26″ a 28″. 28″ kolesá sú navyše ešte dostupné v dvoch veľkostiach rámu 43, alebo 49 cm. Bicykel s 26″ kolesami sa vyrába v 43cm verzií rámu.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  359.00
 • Kenzel Camping

  Skladací bicykel Kenzel Camping je výborný pomocník do mesta aj na cesty.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  259.00
 • Kenzel Luigi Classic 3 spd

  Séria Vintage Soul: Váš partner pre každodenné dobrodružstvá!

  V dnešnej modernej dobe pokrokových materiálov a technológií zostávajú oceľové bicykle časom konštantné. Oceľ poskytuje veľmi príjemnú jazdnú charakteristiku, ktorá je mýtická aj magická. Luigi kombinuje výhody ocele s jednoduchým a decentným grafickým balíkom a vytvára sériu Vintage Soul. Ak ste si oceľ ešte nezamilovali, pravdepodobne ste nejazdili na našom bicykli Luigi. Takmer bezúdržbový prevodový systém, predné a zadné blatníky a trvalo namontovaný systém osvetlenia je samozrejmosťou.

  Kategórie: , Značka:
  424.00
 • Kenzel Sit n’go Ceremony 1spd

  Obľúbené u ľudí so zníženou pohybovou schopnosťou.

  Sit n’go sa vyznačuje dizajnom “easy step”, kde dolná časť hlavnej rámovej rúry je položená čo najnižšie a vodorovne k zemi. Umožňuje to jednoduchšie nasadnúť a zosadnúť z bicykla. Vďaka tejto konštrukcii rámu obľubujú tento bicykel ľudia s obmedzenou pohybovou schopnosťou a tiež seniori.
  Svojim dizajnom sa líši od bežných bicyklov. Výhodou bicykla je nižšie položené ťažisko, čo spríjemňuje jazdu na bicykli.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  279.00
 • Kenzel DeRocca Ceremony 1spd

  Štýlový beach cruiser pre pánov. Užite si slnko a jazdu na Derocce.

  Kenzel DeRocca – Najštýlovejší doplnok do mesta.

  Hravá výzva pre mestské dobrodružstvá. Krasne tvarovaný rám, ideálne farebné kombinácie a doplnky pre pravých chlapov.  Či sa vyberiete do práce, máte namierené do posilňovne alebo za kamarátmi na terasu baru, tento bicykel vám dodá výnimočný šmrnc.

  Znovu objavte svoje okolie. Znovu objavte radosť.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  319.00
 • Kenzel Monterrey Classic 3spd

  Hľadáte praktický bicykel pre každodenné používanie? Kenzel Monterrey Classic to s vami potiahne kamkoľvek si zmyslíte. Cez týždeň do práce, v piatok s kamarátmi na pivo a v nedeľu s rodinou na výlet. Skrátka bicykel na ktorý sa môžete spoľahnúť. Na výber v dvoch veľkostiach rámu: 51 a 56 cm.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  439.00
 • Kenzel Monterrey Royal 6spd

  Hľadáte praktický bicykel pre každodenné používanie? Kenzel Monterrey to s vami potiahne kamkoľvek si zmyslíte. Cez týždeň do práce, v piatok s kamarátmi na pivo a v nedeľu s rodinou na výlet. Skrátka bicykel na ktorý sa môžete spoľahnúť.

  Monterrey je dostupný v dvoch veľkostiach rámu 51 a 56 cm a 3 farebných kombináciách.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  399.00
 • Kenzel Trento

  Mestský pánsky bicykel od slovenského výrobcu Kenzel.

  Kenzel Trento kombinuje výhody ocele s jednoduchým a decentným grafickým balíkom.

  V dnešnej modernej dobe pokrokových materiálov a technológií zostávajú oceľové bicykle časom konštantné. Oceľ poskytuje veľmi príjemnú jazdnú charakteristiku.  Naším cielom bolo vytvorenie bicykla s jednoduchým dizajnom, aby ste si mohli vychutnať zážitok z jazdy.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  279.00
 • Kenzel Boulevard Royal 6 spd.

  Mestský bicykel Kenzel Boulevard od slovenského výrobcu Kenzel. Praktický a štýlový bicykel do mesta.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  299.00
 • Kenzel Nostalgic Prestige roller 7spd

  Krásny vintage dizajn bicykla a zároveň výborné jazdné vlastnosti sa spojili v bicykli Kenzel Nostalgic Prestige. Bicykel je vybavený kvalitnými roller brzdami, 7 prevodmi, blatníkmi, osvetlením, nosičom, krytom reťaze a skrátka všetkým, čo je potrebné pre jazdu v meste. Koženkové rúčky a sedlo ešte viac umocnia radosť z jazdy, ktorú si na tomto bicykli užijete.

  Pre informácie ohľadom dostupnosti  modelov a farebných prevedení bicyklov Kenzel, nás prosím kontaktujte na t.č 0911894228, alebo e-mailom: info@mebik.sk . Dostupnosť a termín dodania bicykla upresníme do 24 hod. od objednávky.

   

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
 • Kenzel Atlantis 24 Ceremony 1spd

  Kenzel Atlantis 24 cruiser je malý ekvivalent dospelého Atlantis Cruiser, takže teraz môžu byť rodičia a deti dokonale zosúladené.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  313.00