Renovácie STARÝCH bicyklov

Sme Mebik – odborníci na renovácie a dizajnové prerábky starých bicyklov. Postaráme sa o to, aby tvoj veterán neskončil na skládke, ale slúžil ešte mnoho rokov a priťahoval obdiv a pohľady okoloidúcich. Prejdi nižšie a nechaj dopyt o nezáväznú cenovú ponuku, zaberie to len 3 minúty.

250 +

Repasovaných bicyklov

7

Rokov skúseností

mebik renovacie stareho bickyla
icons renovacie 4

Originálne prevedenie

Výstredné farebné prevedenie alebo skôr elegantná klasika? Vieme sa prispôsobiť predstave klienta prípadne poradiť. Bicykel z našej dielne je vždy originál.

icons renovacie 2 8

Rýchle vyhotovenie

Štandardne dokážeme bicykel renovovať do 3 týždňov vrátane prepravy k nám a späť k zákazníkovi. V prípade návalu objednávok sa doba dodania môže líšiť.

online

vybavíme online

Sme prispôsobený dobe a tak dokážeme celý proces realizácie riešiť online. Po upresnení detailov kuriér vyzdvihne bicykel priamo na tvojej adrese. 

Ako pracujeme

Bicykle renovujeme podľa predstáv našich klientov. Snažíme sa im poradiť pri výbere dielov a doplnkov, zladiť farby a navrhnúť najvhodnejšie technické aj dizajnové riešenie. Naše 7 ročné skúsenosti s renováciami a vracajúci sa klienti sú dôkazom toho, že prácu robíme poctivo.

Medzi obľúbené kúsky patria modely Favorit, Eska alebo bicykel Sobi 20. Tieto bicykle boli kedysi považované za klenoty, no po rokoch používania už mnohé z nich strácajú svoj lesk. Odborníci z Mebik-u dokážu zničený a starý bicykel premeniť na funkčný a krásny stroj, ktorým sa môžeš pochváliť v uliciach.

Cez ruky nám prešlo už viac ako 250 bicyklov. Garantueme, že s výsledkom renovácie budeš spokojný a bicykel Ti bude slúžiť dlhé roky.

mebik repas bicykla 2
mebik repas bicykla 1

Renovácia bicykla spočíva v oživení rámu alebo kompletným odstránením pôvodnej farby a nanesením nového žiarivého laku. Použiteľné diely a doplnky vyčistíme, vyleštíme a ďalej môžu plniť svoju funkciu. Diely, ktoré sa už zachrániť nedajú, vymeníme za nové tak, aby bola jazda na tvojom staro-novom bicykli plynulá a príjemná.

Ďalšou výhodou repasovania bicyklov je fakt, že je to oveľa ekologickejšie a niekedy aj lacnejšie ako kúpa nového bicykla. Okrem toho má starý retro bicykel pre mnohých zákazníkov nostalgickú hodnotu. Bicyklu, ktorý Ti ostal po rodičoch, starých rodičoch či dokonca prarodičoch v Mebiku prinavrátime stratený lesk a funkčnosť a ďalej môže slúžiť, ako krásna a funkčná spomienka a prinášať pôžitok z jazdy.

Stačí popísať predstavu o tom, ako by mal tvoj staro-nový bajk vyzerať a naši odborníci navrhnú kompletnú rekonštrukciu bickyla, spolu s dizajnovými doplnkami z obchodu Mebik šitú na mieru práve Tebe. K tomu, aby si nám poskytol informácie, ktoré potrebujeme k vytvoreniu cenovej ponuky Ti pomôže náš jednoduchý dotazník, ktorý nájdeš nižšie na tejto stránke.

Pridaj sa k spokojným zákazníkom

Zákazníčka Mebiku
Zákazníčka Mebiku
Zobraziť viac
Od minulej jari, som majiteľkou zrenovovaného retro mestského bicykla.. Firma Mebik splnila nad mieru moje predstavy. Zo starého a hrdzavého bicykla, je dnes krásny, plne funkčný dámsky mestský bicyklík. Je až neuveriteľné, aké krásne dielo z toho vo finále vznikne. No posúďte sami. Je to ideálny parťák na rýchle presuny a taktiež na pohodovú jazdu mestskými uličkami.
Ján P.
Ján P.
Zobraziť viac
K chalanom z Mebik-u som sa dostal cez kamaráta, ktorému spravili krásny rasta bajk. Hneď som vedel, že niečo také musím mať aj ja. Stretli sme sa a prebrali sme si, akú predstavu o svojom bajku asi mám. Chalani vedeli poradiť a usmerniť, jednoducho sa tomu rozumejú a vedia, čo a ako. Výsledok je na foto ... a.k.a. sánka dole a palec hore 👍👍👍 Za mojim bajkom sa otáčajú všetky hlavy. Môžem len doporučiť.
Alexander A.
Alexander A.
Zobraziť viac
Super práca chlapi, bike používam denne cestou do a z práce a vždy prídem úplne vysmiaty 😉 No a Rakúšaci majú čo závidieť, stáva sa dosť často, že ma zastavia a pýtajú sa na značku alebo banánové sedadlo. Pred nedávnom ma zastavili aj "harleyáci" a obdivovali kus poctivej práce.
Noema K.
Noema K.
Zobraziť viac
Slečna Eska si našla presne takú majiteľku, pre akú ju Mebik vyrobil! Spoločne cestujeme ulicami Košíc už takmer pol roka a toto umelecké dielo s názvom bicykel, nie je to veru (len) módny štýlový doplnok. Je to jediný spôsob, ako sa efektívne premiestniť cez celé naše rozbombardované mesto. Áno, táto dáma, ktorá ľúbi kvetované vzory tak, ako aj ja, so mnou zvládne denne takmer dvadsať kilometrov a dopraví ma do pekneho areálu našej univerzity. A niekedy aj za ten úžasný zvuk prepadávajúcich korálikov na kolesách, ktorý mojim spolužiakom pripomenie detstvo 🙂 Krajší, originálnejší a užitočnejší darček som ešte nedostala. Ďakujem Mebik! 🙂
Predošlé
Ďalšie

Nezáväzné nacenenie renovácie

Cenovú ponuku vytvárame štandardne do 3 dní a zašleme ju na tvoj e-mail. V prípade komplikovanej cenovej ponuky Ti po zaslaní ponuky zavoláme, aby sme postup objasnili. Po odsúhlasení cenovej ponuky, spoločne vyberieme konkrétne diely a doplnky pre tvoj bicykel tak, aby štýl, dizajn a farebnosť tvojho nového bicykla bol podľa tvojich predstáv.

Krok 1 z 8

Spoznaj tím mebik

jaro mebik

Jaro

Hlavny renovátor bicyklov. Navrhuje dizajn bicyklov, komunikuje s klientom a repasuje bicykle

kubo mebik

Jakub

Vytvára grafické dizajny, fotí a je aj pomocným majstrom v dielni

boris mebik

Boris

Stará sa o dodavanie a zbazpečovanie nových dielov a doplnkov. Riadi plynulý chod eshopu Mebik

mato mebik

Maťo

Zabezpečuje krásne a štýlové fotografie zrenovovanych bicykov

Porozprávajme sa o renovácii

Kontaktuj nás a nechaj si naceniť obnovu bickyla zdarma, za pár minút.

[]