Retro bicykle

Vybrali sme pre vás kvalitné mestské a retro bicykle, ktoré splnia najvyššie nároky. Či už sa zaujímate o retro bicykle s pekným dizajnom, praktické skladacie bicykle, alebo klasické mestské bicykle na pravidelné jazdy, u nás nájdete čo hľadáte.

Zobraziť 12|24|36|48 produktov
Zobraziť filtre
 • Dámske bicykle

  Dámske bicykle (21)

 • Pánske bicykle

  Pánske bicykle (10)

 • Odrážadlá a detské bicykle

  Odrážadlá a detské bicykle (5)

 • Skladacie bicykle

  Skladacie bicykle (4)

 • Kenzel Missy Royal 6spd

  Dámsky retro bicykel Kenzel Missy Royal je tu pre všetky ženy, ktoré hľadajú štýlový bicykel do mesta. Vďaka krytu reťaze si teraz môžete obliecť na bicykel kľudne aj šaty. Missy je na výber v rôznych zaujímavých farebných prevedeniach. Vyberte si farbu, ktorá sa vám najviac páči.

   

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  339.00
 • Kenzel Nostalgic Ceremony 1spd

  Štýlový dizajn, ľahký hliníkový rám a kopec doplnkov, to sú hlavné prednosti bicykla Kenzel Nostalgic Ceremony. Dostupný je v piatich krásnych farebných kombináciách a dvoch veľkostiach kolies 26″ a 28″. 28″ kolesá sú navyše ešte dostupné v dvoch veľkostiach rámu 43, alebo 49 cm. Bicykel s 26″ kolesami sa vyrába v 43cm verzií rámu.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  359.00
 • 6KU Fixie & Single Speed Bike – Cayenne

  Single Speed bicykel SKU Cayenne patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnotu za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.

  Katalógové číslo: CB65N1008-1 Kategórie: , , Značka:
  399.00
 • 6KU Fixie & Single Speed Bike – Iris

  Single Speed bicykel SKU Iris patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnotu za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.

  Katalógové číslo: CB65N1008-1-1 Kategórie: , , Značka:
  399.00
 • 6KU Fixie & Single Speed Bike – Nebula 1

  Single Speed bicykel SKU Nebula 1 patrí roky medzi najpredávanejšie mestské bicykle značky 6KU! Ponuka jednorýchlostných/fixed bicyklov 6KU je cenovo dostupná, spoľahlivá, pohodlná, dobre vyzerajúca a ponúka veľmi dobrú hodnota za vynaložené peniaze. Všetky kompletné bicykle 6KU sú dodávané s prednou a zadnou brzdou. Tento bicykel je dodávaný s ráfikmi s výškou 30 mm.

  Katalógové číslo: CB65N1008 Kategórie: , , Značka:
  399.00
 • Kenzel Camping

  Skladací bicykel Kenzel Camping je výborný pomocník do mesta aj na cesty.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  259.00
 • Kenzel Luigi Classic 3 spd

  Séria Vintage Soul: Váš partner pre každodenné dobrodružstvá!

  V dnešnej modernej dobe pokrokových materiálov a technológií zostávajú oceľové bicykle časom konštantné. Oceľ poskytuje veľmi príjemnú jazdnú charakteristiku, ktorá je mýtická aj magická. Luigi kombinuje výhody ocele s jednoduchým a decentným grafickým balíkom a vytvára sériu Vintage Soul. Ak ste si oceľ ešte nezamilovali, pravdepodobne ste nejazdili na našom bicykli Luigi. Takmer bezúdržbový prevodový systém, predné a zadné blatníky a trvalo namontovaný systém osvetlenia je samozrejmosťou.

  Kategórie: , Značka:
  424.00
 • Kenzel Sit n’go Ceremony 1spd

  Obľúbené u ľudí so zníženou pohybovou schopnosťou.

  Sit n’go sa vyznačuje dizajnom “easy step”, kde dolná časť hlavnej rámovej rúry je položená čo najnižšie a vodorovne k zemi. Umožňuje to jednoduchšie nasadnúť a zosadnúť z bicykla. Vďaka tejto konštrukcii rámu obľubujú tento bicykel ľudia s obmedzenou pohybovou schopnosťou a tiež seniori.
  Svojim dizajnom sa líši od bežných bicyklov. Výhodou bicykla je nižšie položené ťažisko, čo spríjemňuje jazdu na bicykli.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  279.00
 • Kenzel DeRocca Ceremony 1spd

  Štýlový beach cruiser pre pánov. Užite si slnko a jazdu na Derocce.

  Kenzel DeRocca – Najštýlovejší doplnok do mesta.

  Hravá výzva pre mestské dobrodružstvá. Krasne tvarovaný rám, ideálne farebné kombinácie a doplnky pre pravých chlapov.  Či sa vyberiete do práce, máte namierené do posilňovne alebo za kamarátmi na terasu baru, tento bicykel vám dodá výnimočný šmrnc.

  Znovu objavte svoje okolie. Znovu objavte radosť.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  319.00
 • Kenzel Monterrey Classic 3spd

  Hľadáte praktický bicykel pre každodenné používanie? Kenzel Monterrey Classic to s vami potiahne kamkoľvek si zmyslíte. Cez týždeň do práce, v piatok s kamarátmi na pivo a v nedeľu s rodinou na výlet. Skrátka bicykel na ktorý sa môžete spoľahnúť. Na výber v dvoch veľkostiach rámu: 51 a 56 cm.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  439.00
 • Kenzel Monterrey Royal 6spd

  Hľadáte praktický bicykel pre každodenné používanie? Kenzel Monterrey to s vami potiahne kamkoľvek si zmyslíte. Cez týždeň do práce, v piatok s kamarátmi na pivo a v nedeľu s rodinou na výlet. Skrátka bicykel na ktorý sa môžete spoľahnúť.

  Monterrey je dostupný v dvoch veľkostiach rámu 51 a 56 cm a 3 farebných kombináciách.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  399.00
 • Kenzel Trento

  Mestský pánsky bicykel od slovenského výrobcu Kenzel.

  Kenzel Trento kombinuje výhody ocele s jednoduchým a decentným grafickým balíkom.

  V dnešnej modernej dobe pokrokových materiálov a technológií zostávajú oceľové bicykle časom konštantné. Oceľ poskytuje veľmi príjemnú jazdnú charakteristiku.  Naším cielom bolo vytvorenie bicykla s jednoduchým dizajnom, aby ste si mohli vychutnať zážitok z jazdy.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  279.00