Platba

Pri platbe ponúkame na výber z týchto možností:

a) Priamou platbou na bankový účet

Odošlete vašu platbu priamo na náš bankový účet v UniCredit Banke, 1417387014/1111 , IBAN: SK48 1111 0000 0014 1738 7014 BIC: UNCRSKBX. Ako variabilný symbol uvediete číslo Vašej objednávky. Vaša objednávka bude odoslaná po pripísaní peňazí na účet.

b) Platbou pri prevzatí tovaru- dobierkou 1€  

Úhradu uskutočníte v hotovosti, pri preberaní tovaru pracovníkovi, ktorý zabezpečuje doručenie.

c) PayPalom

PayPal je medzinárodný platobný systém, ktorý umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu platobnými kartami. Pomocou PayPalu, môžete zaplatiť Vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet.

Doprava

Objednaný tovar, ktorý máme skladom odosielame do 24 hod. Tovar, ktorý je dostupný na objednávku odosielame v časovom horizonte 5-15 dní. O presnom čase Vás však budeme informovať. V prípade platby vopred bude tovar odoslaný, až  po pripísaní platby na náš účet. Pre doručenie Vašej objednávky si môžete vybrať z týchto spôsobov doručenia:

a) Kuriér 3,50€ (zadarmo nad 70€)

Zásielka bude doručená nasledujúci deň po podaní. O odoslaní tovaru budete informovaný prostredníctvom e-mailu. Následne Vás bude kontaktovať pracovník kuriérskej spoločnosti, ktorý vám zásielku osobne doručí.

 

b) Osobný odber Spišská Nová Ves 0€

Objednaný tovar si môžete po dohode prevziať osobne na adrese Starosaská 9, Spišská Nová Ves.

 

Objednávky a platby z Českej republiky a krajín EÚ

Realizujeme doručenie tovaru do všetkých krajín Európskej únie. Cena poštovného je 5€ do Českej republiky a 10€ do ostatných krajín EÚ. Tovar skladom odosielame do 24 hod. a tovar na objednávku za 5-15 dní.

 

Kompletné obchodné podmienky si môžete preštudovať TU.