Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

FAQ

Odpovede na najčastejšie otázky

Nižšie nájdete odpovede na najčastejšie otázky. Ak nenájdete odpoveď, ktorú hľadáte, neváhajte nás kontaktovať.

Tovar skladom odosielame do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky resp. jej uhradenia. Po odoslaní zásielky Vám ju kuriér doručí na druhý pracovný deň.

Po dohode vieme tovar doručiť aj rýchlejšie. Ak potrebujete tovar expresne, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle +421 911 894 228. Budeme Vás informovať, ako rýchlo Vám tovar vieme doručiť.

Ak je tovar označený: “Dostupné u nášho dodávateľa, doručíme Vám ho do 21 dní od vytvorenia objednávky. Prípadne po dohode dlhšie. Budeme Vás informovať o predpokladanom termíne dodania.

Berte prosím na vedomie, že ak si objednáte viac produktov, pričom jeden alebo viac produktov je označených skladom u dodávateľa, objednávku odošleme až keď bude kompletná. Ak chcete časť produktov, ktoré sú na skade odoslať ihneď a zvyšok doposlať neskôr, informujte nás o tom e-mailom alebo telefonicky.

Radi Vám poradíme. Napíšte nám viac o svojom projekte e-mailom: info@mebik.sk. Prípadne nám zavolajte na číslo +421911894228.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Pomôžeme Vám vybrať ten najlepší bicykel pre Vás.

Objednávku môžete uhradiť prevodom na účet alebo dobierkou. Pri platbe na dobierku sa účtuje poplatok 1€.

Tovar doručujeme kuriérskou spoločnosťou GLS. Poštovné je zdarma pri objednávke nad 70€. Pri ostatných objednávkach je cena poštovného 4,2€.

Po dohode je možné si tovar prevziať aj osobne na adrese: Hutnícka 8

05201, Spišská Nová Ves

Ak Vaša objednávka ešte nebola vyexpedovaná, je možné ju zrušiť. O zrušení objednávky nás preto informujte čo najskôr telefonicky: +421911894228, alebo e-mailom: info@mebik.sk .

Áno, samozrejme. Tovar je možné bez udania dôvodu vrátiť najneskôr do 30 dní od doručenia objednávky. Ak vraciate tovar, informujte nás o tom e-mailom na adrese info@mebik.sk. Uveďte prosím číslo Vašej objednávky. Ak tovar vraciate, napíšte číslo účtu vo formáte IBAN na ktorý požadujete vrátiť peniaze za tovar. Ak chcete tovar vymeniť za iný, uveďte prosím podrobnosti do e-mailu. Adresa pre vrátenie tovaru je:

Boris Šoltés

Za Šestnástkou 15

05201, Spišská Nová Ves

Na tovar predávaný cez náš e-shop platí záruka 24 mesiacov. Ak chcete tovar reklamovať, informujte nás prosím emailom na adrese info@mebik.sk . Ako predmet správy uveďte “Reklamácia” . Udajte prosím Vaše číslo objednávky a v krátkosti dôvod reklamácie. Tovar je potrebné zaslať na adresu:

 

Boris Šoltés

Za Šestnástkou 15

05201, Spišská Nová Ves

Všetci máme radi zľavy. Ak sa prihlásite na odber nášho newslettra, dostanete od nás zľavu 5€ na prvý nákup. Takisto pre stálych zákazníkov máme pripravené zaujímavé akcie.

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]