Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

20" Skladačka ESKA

Zlatý poklad v podobe 20″ skladačky ESKA

Jedného dňa sa mi ozval zákazník s požiadavkou na renováciu starej 20“ skladačky ESKA, ktorú kedysi ako malý chlapec vlastnil. Hovoril o starej, zlatej skladačke so striebornými doplnkami a farebnými nálepkami. Vraj sme už niečo podobné robili a poslal mi obrázok, ktorý sme uverejnili na facebooku. Táto skladačka mala ale mierne úpravy. Náš nový potenciálny zákazník mal záujem o bicykel, ktorý bude vyzerať tak, ako keď mu ho priniesol otec z obchodu úplne nový. Toto bola jeho prioritná požiadavka. Tento pán už vlastnil pár veteránskych áut a motoriek a do svojej zbierky chcel pridať aj retro bicykel.

Vznik zlatej skladačky ESKA

Netrvalo dlho a začali sme hľadať pôvodné diely, aby skladačka bola čo najautentickejšia. Táto renovácia trvala o čosi dlhšie ako zvyčajne, nakoľko bolo potrebné zrepasovať všetky pôvodné diely. Rám sme nalakovali zlatou farbou, vyrobili sme nálepky ESKA podľa pôvodnej predlohy, diely a doplnky sme dali pochrómovať a začalo sa skladať. Vo finálnej fáze sa riešili doplnky ako pumpa v sedlovej rúrke, či dokonca pôvodné servisné náradie v sedlovej brašni. S výsledkom bol náš klient nadmieru spokojný a tak nám rovno zadal ďalší projekt. Ten je ešte vo fáze realizácie a taktiež Vám ho po dokončení  predstavíme v našom blogu.

https://www.facebook.com/Mebik.sk/

https://www.facebook.sk/mebik

https://www.facebook.com/Mebik.sk/photos/a.3245373928847631/4206043499447331/

Pozrieť príspevok na Facebooku
ESKA 4

Podporiť nás alebo dozvedieť sa viac, môžete aj na našom facobooku: @Mebik.sk alebo na instagrame: @mebik_retrobikes . Ďakujeme.

FB: https://www.facebook.com/Mebik.sk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mebik_retrobikes/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]