Obchod: 0911 894 228 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

Výhody mestského bicykla

Rozmýšľate, že si zaobstaráte mestský bicykel? Neviete sa však rozhodnúť, či sa vám bicykel oplatí? Tieto výhody vám pomôžu pri rozhodovaní.

Sloboda- Už žiadne zápchy na ceste, problémy s parkovaním, nutnosť prispôsobovať sa hromadnej doprave. Nič také. Na bicykel si sadnete kedykoľvek to potrebujete, a odveziete sa na ňom rovno k cieľu svojej cesty.

Komfort- Dnes sú bicykle prispôsobené všetkým potrebám cyklistov. Mestský bicykel sa dokonalé postará o vaše pohodlie. Pohodlný vzpriamený posed, kryt reťaze, stojan, blatníky, košíky, nosiče. Toto a mnoho iného si môžete vybrať na toho svojho. Vďaka tomu si na bicykel, môžu dámy pokojne sadnúť v sukni a páni v obleku.

Ekonomickosť- Bicykel stojí niekoľko stovák. A tie sa vám veľmi rýchlo vrátia napríklad na benzíne, ktorý by ste inak spálili. Takisto jeho údržba nie je nákladná, ak ju budete vykonávať pravidelne.

Rýchlosť- Bicykel nešetrí len vaše peniaze, ale aj čas. V meste neexistuje rýchlejší dopravný prostriedok. Dokázala to už nejedná štúdia.

Ekologickosť- Nulové emisie, ticho a čisté prostredie. To všetko, ak aj vy začnete častejšie využívať bicykel. Ešte viac prispejete k ochrane prostredia, ak budete jazdiť na zrenovovanom bicykli, ktorý by inak skončil v zbere.

Zdravie- Vykašlite sa na zázračné posilňovacie prístroje z teleshoppingu a “overené” diéty podľa polohy mesiaca. Vďaka pár minútam pedálovania na vzduchu, pre seba spravíte oveľa viac. Budete sa cítiť skvelo.

Radosť– Poslednú výhodu by sme opisovali márne. Pocit, keď sa prvý krát vozíte mestom na svojom vysnívanom bicykli si jednoducho treba vyskúšať na vlastnej koži.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho, a inšpirujte tak k bicyklovaniu aj svojích priateľov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma

Pri objednávke nad 70€

Garancia vrátenia peňazí

Do 30 dní od doručenia objednávky

100% Bezpečná platba

PayPal / MasterCard / Visa

Zľava 5%
Zľava 3%
Zľava 10%
Poštovné zadarmo
Zľava 3%
Poštovné zadarmo
Zľava 15%
Darček k nákupu
3€ kupón
Zľava 2%
2€ kupón
Zľava 5%
KOLESO ŠŤASTIA Každý vyhráva. Vytočte si svoju výhru.
Zadajte svoju e-mailovú adresu a roztočte koleso. Toto je vaša šanca vyhrať úžasné zľavy!
Naše interné pravidlá:
  • Jedna hra na používateľa
[]