Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

Postarsky retro bicykel 1 zmensena

Retro bicykel “Poštár”

Tento retro bicykel má zaujímavý príbeh, nakoľko renovácia trvala neuveriteľné dva roky. Nie žeby nám práce na bicykli dali tak zabrať, ale bolo to spôsobené tým, že som po prevzatí bicykla musel nečakane opustiť na určitý čas Slovensko. Mimo nášho štátu som nakoniec bol rok a pol, tým pádom som sa k renovácii bicykla dostal neskôr ako som plánoval.

Našťastie, náš klient Peter s tým nemal žiaden problém, za čo mu chcem opäť touto cestou poďakovať za trpezlivosť. Po mojom príchode sme si s Petrom zavolali a opäť prebrali jeho predstavu. Keďže to bol bicykel po jeho dedkovi, ktorý pracoval ako poštár a tento retro bicykel využíval k svojej práci, chcel mu Peter vrátiť pôvodný vzhľad a funkčnosť.

Nie všetky diely boli pôvodné a tak sa trochu improvizovalo. Základom bolo bicyklu vrátiť život. Bicykel sa teda rozobral a pustili sme sa do práce. Rám a ostatné diely sme opieskovali a zaviezli do lakovne, kde dostali novú čiernu farbu. Chróm na dieloch a doplnkoch bol značne poškodený a tak neostávalo nič iné, len dať diely novo pochrómovať. Staré kožené sedlo sme vyčistili, kožu ošetrili a dodali mu tak šmrnc. Kolesá dostali nový výplet, pridali sme pár doplnkov a výsledok bol na svete. Poštársky retro bicykel po dedkovi dostal nový život.

Podporiť nás alebo dozvedieť sa viac môžete aj na našom facobooku: @Mebik.sk alebo na instagrame: @mebik_retrobikes . Ďakujeme.

FB: https://www.facebook.com/Mebik.sk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mebik_retrobikes/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]