Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

MEBIK retro trojkolka

Renovácia: Kovová retro trojkolka

Nie často sa stretávame s požiadavkou na renováciu detského bicykla. Niet sa čo čudovať, nakoľko renovácia bicykla nie je úplne lacná záležitosť a dieťa nám z krásne zrenovovaného bicykla vyrastie. Ak nechceme bicykel z nostalgických dôvodov predať, ostane nám ako dekorácia v byte, dome či na chate. Retro trojkolka je na tom ale inak.

Je menší lepší?

Na veľkosti asi nie vždy záleží, keďže úplne inou kategóriou sú detské trojkolky. Aj keď vieme, že dieťa z nej časom vyrastie doprajeme mu jazdiť na tých najlepších trojkolkách, ktoré si väčšina pamätáme z detstva. Kvalitné kovové trojkolky, na ktorých sme kedysi jazdili po sídliskách, v škôlkach, na detských dopravných ihriskách alebo sa pretekali s kamarátmi po dedinách. Áno, tieto kovové trojkolky toho zniesli naozaj veľa. Vôbec nevadilo, že na nich jazdili pre zábavu aj odrastené decká. Kovová retro trojkolky vydržala naozaj veľa a to je dôvod, prečo takéto malé dopravné prostriedky dávajú renovovať rodičia pre svoje ratolesti.

Dostupnosť retro trojkoliek

V Česku a na Slovenku sa určite nájde ešte veľa retro trojkoliek no často nie sú kompletné, čo je naozaj problém. Na tieto malé bicykle sa už bohužiaľ náhradné diely nedajú kúpiť. Vo veľkej miere sa jedna trojkolka vyskladá priemerne z troch nekompletných. Preto sa aj cena renovácie trojkolky navyšuje. Musíme pohľadať a kúpiť priemerne tri nekompletné trojkolky, aby sme vyskladali jednu podľa predstáv našich klientov. Vždy nás veľmi poteší, ak k nám niekto prinesie nepotrebnú retro trojkolku aj keď nie je kompletná. Niektoré časti totiž pomôžu splniť sen nadšeným rodičom a malému, začínajúcemu retro cyklistovi.

Retro trojkolka je štýl!

Tak ako pri klasických bicykloch, tak aj pri retro trojkolke si viete vybrať minimálne farebné prevedenie rámu trojkolky. Čo sa týka doplnkov ako sú pedále, gripy alebo sedlo je tento výber bohužiaľ obmedzený iba na čiernu, prípadne na pôvodnú bielu, samozrejme ak sú tieto diely ešte použiteľné. My v MEBIKu sme sa ale rozhodli tento výber doplnkov trochu okoreniť. Začali sme ručne vyrábať drevené doplnky na detské trojkolky a tak viete mať retro trojkolku ešte štýlovejšiu. Na výber majú klienti svetlé alebo tmavšie drevo. Záleží len a len na požiadavkách na farebné prevedenie zrenovovanej trojkolky. Ak by ani to nestačilo, vieme sedlo potiahnuť pravou kožou a doplniť ho o kožené gripy. Fantázii sa medze nekladú a naším najmenším radi doprajeme luxus dospelých. Či nie?

Aký je tvoj vzťah k týmto krásnym trojkolkám? Mal/a si aj Ty takú? Podeľ sa s nami o tvoj zážitok s retro trojkolkou v komentári. 🙂

Podporiť nás alebo dozvedieť sa viac, môžete aj na našom facobooku: @Mebik.sk alebo na instagrame: @mebik_retrobikes . Ďakujeme!

FB: https://www.facebook.com/Mebik.sk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mebik_retrobikes/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]