Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

SOBI 20 MEBIK 3

„Kontroverzný“ retro bicykel SOBI 20

Od nášho fanúšika prišla požiadavka na prerábku jeho starého bicykla SOBI 20. V prvom rade mal záujem o zaujímavú farebnú kombináciu sivej a oranžovej farby. Tieto farby mal v logu svojej spoločnosti a tak ich chcel preniesť aj na svoj retro bicykel. Ten mal slúžiť krátke presuny mestom a predovšetkým ako dekorácie v kancelárii. Podstatnou požiadavkou boli obľúbené 140 špicové kolesá, ktoré boli v tej dobe vypredané. Nám sa pod dlhšom hľadaní podarilo 1 takýto pár objednať a mohli sme sa s chuťou pustiť do projektu.

Čo sme pužili?

Po rozobratí bicykla, opieskovaní a nalakovaní rámu novou farbou sme bicykel vyskladali podľa požiadaviek klienta. Banánové sedlo, sissybar, 140 špicové kolesá a ako bonus a prekvapenie sme pridali nálepku s logom firmy nášho zákazníka, ktorá ho samozrejme potešila. Retro bicykel SOBI 20 bol na svete.

Ako to dopadlo?

Po vyskladaní sa SOBI 20 stretol s rôznymi názormi. Jedni hovorili, že je príliš extravagantný, iní zasa, že vyzerá naozaj skvele. V konečnom dôsledku si tento retro bicykel v novom šate získal srdcia všetkých, ktorí ho videli aj v realite a taktiež mal veľké ohlasy na našich sociálnych sieťach. Po zaujímavých a extravagantných fotkách, ktoré sme nafotili s našou Zuzkou, sa reakcie na tento bicykel ešte znásobili a to hlavne zo strany mužov. Kto vie prečo? 😀

Tak čo hovoríš Ty na tohto SOBI 20 fešáka? O svoje dojmy sa s nami môžeš podeliť v komente.

Podporiť nás alebo dozvedieť sa viac, môžete aj na našom facobooku: @Mebik.sk alebo na instagrame: @mebik_retrobikes . Ďakujeme.

FB: https://www.facebook.com/Mebik.sk

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/mebik_retrobikes/

2 comments

  1. Páni velmi pekná praca nech sa va ám dari takych kuskov vytvorit čo najviac držim palce a prajem vela inšpiracie do dalšej prace.

    1. Veľmi pekne Ďakujeme, vážime si každú podporu a uznanie. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]