dýmová

Zobraziť 12|24|36|48 produktov
Zobraziť filtre
 • Kenzel Nostalgic Ceremony 1spd

  Štýlový dizajn, ľahký hliníkový rám a kopec doplnkov, to sú hlavné prednosti bicykla Kenzel Nostalgic Ceremony. Dostupný je v piatich krásnych farebných kombináciách a dvoch veľkostiach kolies 26″ a 28″. 28″ kolesá sú navyše ešte dostupné v dvoch veľkostiach rámu 43, alebo 49 cm. Bicykel s 26″ kolesami sa vyrába v 43cm verzií rámu.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  359.00
 • Kenzel Camping

  Skladací bicykel Kenzel Camping je výborný pomocník do mesta aj na cesty.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  259.00
 • Kenzel Sit n’go Ceremony 1spd

  Obľúbené u ľudí so zníženou pohybovou schopnosťou.

  Sit n’go sa vyznačuje dizajnom “easy step”, kde dolná časť hlavnej rámovej rúry je položená čo najnižšie a vodorovne k zemi. Umožňuje to jednoduchšie nasadnúť a zosadnúť z bicykla. Vďaka tejto konštrukcii rámu obľubujú tento bicykel ľudia s obmedzenou pohybovou schopnosťou a tiež seniori.
  Svojim dizajnom sa líši od bežných bicyklov. Výhodou bicykla je nižšie položené ťažisko, čo spríjemňuje jazdu na bicykli.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , , Značka:
  279.00
 • Kenzel Nostalgic Classic 3spd

  Retro štýl a elegancia sa spojili v bicykli Kenzel Nostalgic Classic

  Pekný dizajn, 3 prevody, kvalitné brzdy, bohatá výbava, to sú veci pre ktoré si tento bicykel zamilujete. Bicykel si môžete vybrať v dvoch veľkostiach kolies: 26″, alebo 28″ kolesá. Na výber sú takisto viaceré farebné prevedenia. Vyberte si farbu, ktorá sa vám najviac páči a môžete vyraziť napríklad na piknik, či do obľúbenej kaviarne s kamarátkami.

  Veľkosť rámu 43 cm: vhodná pre výšku postavy 157 -175 cm

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  439.00
 • Kenzel Dream Classic 3spd.

  Kenzel Dream Classic je praktický 3-rýchlostný bicykel s integrovanými prevodmi v náboji Shimano Nexus a hliníkovým rámom. Vďaka nízkej stavbe rámu poskytuje pohodlné nasadanie a zosadanie z bicykla. Bicykel je dodávaný spolu s nosičom, stojanom, blatníkmi, osvetlením. Teda všetkým potrebným do mestskej premávky. Bicykel si môžete vybrať v dvoch veľkostiach kolies, 26″ alebo 28″ kolesá.

  Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:
  429.00