Košík

Obchod: +421 904 359 191 info@mebik.sk

Renovácie: +421 904 005 261 renovacie@mebik.sk

https://mebik.sk/wp-content/uploads/2020/03/doprava3.pngDoprava ZDARMA pri objednávke nad 100€

Drevené slnečné okuliare a hodinky

Čoraz viac ľudí vyhľadáva zaujímave výrobky, ktoré nie sú bežne viditeľné v nákupných centrách a obchodoch. O to viac vynikajú svojím vzhľadom a kvalitou spracovania. Avšak, nájsť takéto produkty v dnešnej dobe nie je jednoduché. Preto sme radi, že vám môžeme predstaviť ručne vyrábané doplnky od umelca Murgyho, ktoré najnovšie nájdete v našom obchode.

Murgy, je mladý chalan, ktorý sa pri svojej tvorbe zameriava na opracovanie dreva. V jeho portfóliu nájdete napríklad náušnice, prstene, prívesky, ale v prvom rade slnečné okuliare a hodinky. Pri svojej práci nepoužíva mechanické opracovanie, všetky výrobky sú precíznou ručnou prácou. Čo je nám takisto sympatické, sú možnosti úpravy výrobkov na želanie. Ľahko si tak môžete vybrať typ použitého dreva, farbu skiel a podobne. Problémom nie sú ani atypické tvary, ktoré pre vás Murgy bez problémov vyrobí. Drevo je pri finálnej úprave ošetrené včelím voskom a ľanovým olejom, čiže ide o 100% prírodný produkt. A výsledok stojí zato. Drevené okuliare sú pri nosení veľmi pohodlné. Perfektne sadnú, takže ich takmer necítite, a pritom vyzerajú pútavo a originálne. Inak to nie je ani pri ostatných výrobkoch.

Spomenuté výrobky si môžete zakúpiť priamo v našom e-shope. Nájdete tam niekoľko doplnkov skladom, ďalšie vám Murgy vyrobí na objednávku. V prípade špecifických požiadaviek nás neváhajte kontaktovať. Ešte by sme chceli doplniť, že takýchto spoluprác Mebiku s lokálnymi umelcami, môžete v budúcnosti očakávať viacero. Preto, ak poznáte šikovných ľudí vo svojom okolí, dajte nám o nich vedieť.

id 1414

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Súhlasím s Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov

Doprava zdarma nad 100€
Viac ako 1000 produktov skladom
100% Bezpečná platba
[]